MC22FF821F-F
- MFR.Part #
- MC22FF821F-F
- JLCPCB Part #
- C6666116
- Description
- -55℃~+125℃ 1kV 4mm 5.7mm 820pF ±1% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS