MC22FF131J-TF
MFR.Part #
MC22FF131J-TF
JLCPCB Part #
C6666107
Description
-55℃~+125℃ 130pF 1kV 4mm 5.7mm ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS