MC18FA251G-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC18FA251G-F
JLCPCB Part #
C6666074
Package
1812
Description
-55℃~+125℃ 100V 250pF 2mm 4.5mm ±2% 1812 Mica and PTFE Capacitors ROHS