SGT100N45T
Extended
Manufacturer
Shanghai Super Semiconductor
MFR.Part #
SGT100N45T
JLCPCB Part #
C718964
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 14nC@10V 25A 3.2V 38mΩ@10V 40W 40pF 890pF TO-252-2 MOSFETs ROHS