49SS-16.00-20-10-10/B
MFR.Part #
49SS-16.00-20-10-10/B
JLCPCB Part #
C718645
Description
-40℃~+85℃ 16MHz 20pF Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS