49SS-33.1776-20-10-10/B
MFR.Part #
49SS-33.1776-20-10-10/B
JLCPCB Part #
C718643
Description
-40℃~+85℃ 20pF 33.1776MHz Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS