LRHQ20-561K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LRHQ20-561K-RC
JLCPCB Part #
C6652998
Package
1210
Description
28Ω 40mA 560uH ±10% 1210 Power Inductors ROHS