L115F11CM24VDCS.9
MFR.Part #
L115F11CM24VDCS.9
JLCPCB Part #
C6646032
Description
-55℃~+125℃ 110V@DC、277V@AC 15ms 15ms 24V 30A AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Single Coil Plugin Magnetic Latching Relays ROHS