L115F11AM24VDCS.9
MFR.Part #
L115F11AM24VDCS.9
JLCPCB Part #
C6646024
Description
-55℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 110V@DC、277V@AC 15ms 15ms 24V 30A AgSnO2 Single Coil Plugin Magnetic Latching Relays ROHS