L115F11AK24VDCS.9U
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
L115F11AK24VDCS.9U
JLCPCB Part #
C6646001
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 110V@DC、277V@AC 15ms 15ms 24V 40A AgSnO2 Single Coil Plugin Magnetic Latching Relays ROHS