J115F31AL110VDCS.9
MFR.Part #
J115F31AL110VDCS.9
Description
-55℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 110V 110V@DC、277V@AC 15ms 40A AgSnO2 - Power Relays ROHS