J115F11A48VDCS.6
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
J115F11A48VDCS.6
JLCPCB Part #
C6644767
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 110V@DC、277V@AC 15ms 40A 48V AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS