J1512CP220VDC.9D
MFR.Part #
J1512CP220VDC.9D
JLCPCB Part #
C6643875
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20A 220V 25ms 25ms 300V@AC AgCdO Plugin Power Relays ROHS