J1512AF24VAC1.2D
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
J1512AF24VAC1.2D
Description
-40℃~+85℃ 20A 24V 25ms 25ms 300V@AC AgCdO Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS