J1511CF110VAC1.2
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
J1511CF110VAC1.2
Description
-40℃~+85℃ 110V 20A 25ms 25ms 300V@AC AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Power Relays ROHS