REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/CTRL
Mechanical Assembly
MFR.Part #
REC7.5-123.3SRW/H2/A/M/CTRL
Description
-40°C ~ 71°C 1 1.26" L x 0.80" W x 0.41" H (32.0mm x 20.3mm x 10.5mm) 1.8A 18V 2 kV 24-DIP module, 8 leads 3.3V 78% 8 W 9V Enable, Active Low ITE (commercial), medical Isolation module Remote on/off, SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS