RDC40-122K-RC
MFR.Part #
RDC40-122K-RC
JLCPCB Part #
C6642614
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
1.2mH 232mΩ 5.5A 5.7A ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS