REC3-243.3SRWZ/H4/A/M/CTRL
Mechanical Assembly
MFR.Part #
REC3-243.3SRWZ/H4/A/M/CTRL
Description
-40°C ~ 85°C 1 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) 24-DIP module, 8 leads 3 W 3.3V 36V 4 kV 79% 900mA 9V Enable, Active Low ITE (commercial), medical Isolation module Remote on/off, SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS