REC10-123.3SRW/H2/A/M/SMD-R
Mechanical Assembly
MFR.Part #
REC10-123.3SRW/H2/A/M/SMD-R
Description
-40°C ~ 75°C 1 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm) 10 W 18V 2 kV 24-SMD module, 18 leads 2A 3.3V 85% 9V Enable, Active High ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OCP (Over Current Protection), SCP (Short Circuit Protection) Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS