1.5SMC15CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC15CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C6641784
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 12.8V 14.3V 21.2V 5uA 71A@10/1000us Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS