IDK10G120C5XTMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IDK10G120C5XTMA1
JLCPCB Part #
C6640081
Package
TO-263-2
Description
1.2kV 1.8V@10A 18uA@1200V 31.9A TO-263-2 SiC Diodes ROHS