RB30-820K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
RB30-820K-RC
JLCPCB Part #
C6637297
Package
Plugin,D=8.5mm
Description
1.1A 230mΩ 82uH ±10% Plugin,D=8.5mm Power Inductors ROHS