HFC02-22NJ-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
HFC02-22NJ-RC
JLCPCB Part #
C6631343
Package
0201
Description
150mA 1Ω 2.4GHz 22nH 4@100MHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS