HCB03-600-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
HCB03-600-RC
JLCPCB Part #
C6630731
Package
0402
Description
1 60Ω@100MHz 75mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS