HHXE630ARA470MHA0G
MFR.Part #
HHXE630ARA470MHA0G
JLCPCB Part #
C6630506
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+135℃ 10.5mm 210mA@120Hz 4000hrs@135℃ 40mΩ 47uF 63V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS