PT10WV10-104A2020-1-CRPM-S
MFR.Part #
PT10WV10-104A2020-1-CRPM-S
JLCPCB Part #
C6629670
Description
1 100kΩ 150mW ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS