PSR40N08A01K
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PSR40N08A01K
Description
1W 40mm 500Hz 500Hz~10kHz 6.3mm 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS