PSR12N08AK
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PSR12N08AK
Description
12mm 1kHz 1kHz~20kHz 3mm 500mW 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS