PC795-1C-C2-12S-N-X
MFR.Part #
PC795-1C-C2-12S-N-X
Description
-40℃~+125℃ 12V 2ms 75V@DC 7ms 80A AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Automotive Relays ROHS