PC0705-101M-RC
MFR.Part #
PC0705-101M-RC
JLCPCB Part #
C6627055
Package
SMD,7.8x7mm
Description
100uH 430mΩ 720mA ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS