GMLB-160808-0100A-N2-RU
MFR.Part #
GMLB-160808-0100A-N2-RU
JLCPCB Part #
C6626803
Package
0603
Description
1 100Ω@100MHz 400mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS