GMLB-100505-0600A-N8-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
GMLB-100505-0600A-N8-RU
JLCPCB Part #
C6626797
Package
0402
Description
1 600Ω@100MHz 650mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS