P4SMAJ24A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P4SMAJ24A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6625684
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 24V 26.7V 38.9V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS