ESMM800VND822MA50U
MFR.Part #
ESMM800VND822MA50U
JLCPCB Part #
C6616536
Package
Plugin,D35xL52.5mm
Description
-25℃~+85℃ 22.5mm 3000hrs@85℃ 35mm 52.5mm 80V 8200uF ±20% Plugin,D35xL52.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS