XE167H48F66LACFXQMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
XE167H48F66LACFXQMA1
JLCPCB Part #
C6616350
Package
LQFP-144-EP(20x20)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 118 16 Bit 34KB 384KB 3V~5.5V 66MHz Built-in FLASH Others LQFP-144-EP(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS