ELXS451VSN391MR45S
MFR.Part #
ELXS451VSN391MR45S
JLCPCB Part #
C6613135
Package
Plugin,D30xL47.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 30mm 390uF 450V 47.5mm 5000hrs@105℃ ±20% Plugin,D30xL47.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS