EKMR421VSN821MA50S
MFR.Part #
EKMR421VSN821MA50S
JLCPCB Part #
C6612532
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.59A@120Hz 2000hrs@105℃ 35mm 420V 50mm 820uF ±20% Plugin,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS