MY2IN1 DC100/110 (S)
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MY2IN1 DC100/110 (S)
JLCPCB Part #
C6612132
Package
SOCKETABLE
Description
-55℃~+70℃ 110V 125V@DC、250V@AC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 20ms 5A Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS