E36F451CGN372MFA5Q
MFR.Part #
E36F451CGN372MFA5Q
JLCPCB Part #
C6607176
Package
Bolt,D89xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 31.8mm 3700uF 450V 89mm ±20% Bolt,D89xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS