E36D750LPN592UCA5U
MFR.Part #
E36D750LPN592UCA5U
JLCPCB Part #
C6607170
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 22.2mm 50.8mm 5900uF 75V Bolt,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS