E36D750HPN223QCD0U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D750HPN223QCD0U
JLCPCB Part #
C6607166
Package
Bolt,D50.8xL130mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 130mm 22.2mm 22000uF 50.8mm 75V Bolt,D50.8xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS