E36D351LPN271TA54U
MFR.Part #
E36D351LPN271TA54U
JLCPCB Part #
C6607132
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 270uF 350V 35mm 54mm Bolt,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS