E36D350HPN154TDE3U
MFR.Part #
E36D350HPN154TDE3U
JLCPCB Part #
C6607124
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 0.15F 143mm 28.6mm 35V 63.5mm Bolt,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS