CBW201209U101T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBW201209U101T
JLCPCB Part #
C74487
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 100Ω@100MHz 2.5A 80mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS