CMI321609U1R5KT
MFR.Part #
CMI321609U1R5KT
JLCPCB Part #
C74477
Package
1206
Description
1.5uH 35@10MHz 400mΩ 50mA 60MHz ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS