CBW201209U220T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBW201209U220T
JLCPCB Part #
C74475
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 22Ω@100MHz 3A 40mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS