CMI321609U3R3KT
MFR.Part #
CMI321609U3R3KT
JLCPCB Part #
C74471
Package
1206
Description
3.3uH 35@10MHz 41MHz 500mΩ 50mA ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS