DE2B3SA221KA3BT02F
MFR.Part #
DE2B3SA221KA3BT02F
JLCPCB Part #
C6601338
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 220pF 250V、300V X1,Y2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS