DE21XKY680JN3AM02F
MFR.Part #
DE21XKY680JN3AM02F
JLCPCB Part #
C6601334
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 68pF X1,Y2 ±5% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS