DE1B3KX151KB4BN01F
MFR.Part #
DE1B3KX151KB4BN01F
JLCPCB Part #
C6601316
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 150pF 250V X1,Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS